Strona główna
Poradnik
Tutaj jesteś
Poradnik

Lato w dżungli – podróż poślubna

Data publikacji 21 sierpnia 2020

Czas ślubu oraz wesela bardzo często jest czasem, który para młoda w dużej mierze poświęca rodzinie i przyjaciołom. Niewiele ma wtedy wolnych chwil, które może spędzić wspólnie celebrując ten moment. Egzotyczna podróż poślubna to czas wyłącznie dla młodych małżonków, który powinni spędzić wspólnie, tak jak lubią.

Szalona przygoda

Egzotyczna podróż poślubna nie zawsze musi być błogim lenistwem na pięknej plaży. Pary, które chcą przeżyć niezapomnianą przygodę również znajdą coś dla siebie.

Azja to nadal miejsce, które nas europejczyków fascynuje swą kulturą i nieznanymi nam zwyczajami, które są tak odmienne od naszych. Singapur to Azja w pigułce, która jest tajemnicza, fascynująca i zaskakująca.

Zwiedzanie Miasta lwa trzeba rozpocząć od zobaczenia Merliona – symbolu miasta. Na jego oglądanie najkorzystniej wybrać się wieczorem, gdy miasto tonie w światłach, a Merlion jest podświetlony przez okoliczne budynki, które mienią się wszelkimi kolorami świateł.

Relaks w kultowym Marina Bay Sands to czas niezwykły. Hotel, z którego można podziwiać całe miasto jest idealnym miejscem na nocleg.

Lato na Bali

Singapur to miasto wieżowców. Wyjazd na Bali to spotkanie z ciszą, która jest w miejscach, które nadal są stosunkowo rzadko odwiedzane przez turystów.

Widok na pole ryżowe, bliskość dżungli to zupełnie inny klimat, niż w nowoczesnym Singapurze. I tu właśnie zaczyna się przygoda. Trekking po dżungli, wycieczka rowerowa czy może wspinaczka na górę Batukaru – dla wszystkich młodych małżonków, którzy wspólne życie chcą rozpocząć wielką przygodą znajdzie się wyzwanie, o którym nie zapomną przez długie lata.

Lato pełne przygód i niezapomnianych widoków to esencja egzotycznej podróży poślubnej. Są to dni, które będą pełne wyzwań, niesamowitych widoków oraz przygód, które na zawsze pozostaną w pamięci.

Wakacje czas zakończyć odpoczynkiem na rajskiej wyspie. Egzotyczny klimat, piękna plaża, czysta woda i niewielka wysepka na środku oceanu, która można obejść w niespełna godzinę. Po licznych przygodach czas na relaks i błogie lenistwo, które pozwoli się zregenerować.

Egzotyczna podróż poślubna, która przeplata przygodę ze słodkim leniuchowaniem na długo pozostanie w pamięci każdego uczestnika. Podróż poślubna jest dla młodej pary niezwykła i właśnie tak powinna zostać zapamiętana.

Pobyt w nowoczesnej dżungli Singapuru połączony z pobytem w dżungli na Bali to kontrast, który każdemu pozwoli znaleźć coś ciekawego dla siebie. Jednocześnie te dwa, tak różne miejsca pozostaną w pamięci każdego uczestnika na zawsze.

wyposażenie kempingowe

Redakcja ciekawenoclegi.pl

"CiekaweNoclegi" to serwis internetowy, który specjalizuje się w tematach związanych z poradnikami, turystyką i noclegami. Redakcja ta oferuje czytelnikom praktyczne porady, inspirujące artykuły oraz informacje na temat planowania podróży, wyboru noclegów oraz ciekawych miejsc do zwiedzania. Zespół redakcyjny "CiekaweNoclegi" składa się z doświadczonych podróżników, eksploratorów oraz ekspertów w dziedzinie turystyki, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc czytelnikom w organizacji udanych wyjazdów i znalezieniu idealnych noclegów. Celem redakcji "CiekaweNoclegi" jest nie tylko dostarczanie praktycznych wskazówek i informacji, ale także inspiracja do odkrywania nowych miejsc, kultur i tradycji, a także wspieranie w kreowaniu niezapomnianych podróży i przygód życiowych.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Design i wygoda