Wakacje z dziećmi? W hotelu spa nad wodą

Słoneczna pogoda za oknem już zwiastuje zbliżające się wakacje. Nie ma się co dziwić, w końcu wszyscy na nie czekamy. Już dziś pomyśl o planach wakacyjnych dla całej rodziny. Jeżeli w tym roku nie decydujecie się na zagraniczne, tropikalne wakacje, może czas odkryć uroki polskich miejsc? W tym artykule zdradzimy Wam przepis na wakacje w hotelu nad jeziorem.

Pokoje nad jeziorem

Jedziemy nad wodę! W końcu jest lat, gorąco są wakacje. Urlop nad polskim morzem do najtańszych nie należy. Mamy więc dla Was alternatywę. Wakacje w hotelu nad jeziorem. Atrakcji wodnych nie zabraknie. Będzie prawdziwa plaża, kąpiele w wodzie, rejsy żaglówką. Dzieciaki będą mogły (oczywiście pod opieką rodziców) popływać na skuterach i rowerkach wodnych. Dla dorosłych przewidziany jest relaks na plaży oraz prawdziwy seans w hotelu SPA. Jeśli taki ośrodek nad jeziorem uda Wam się znaleźć.

Wam dorosłym zależy na jeszcze większym odpoczynku…od codziennych obowiązków? Wybierzcie pakiet wakacyjny, który oferuje animatora zabaw dla dzieci. Wolny czas Twoje pociechy spędzą na mądrej rozrywce z opiekunem a Wy w tym czasie spędzicie czas tylko we dwoje. To nie koniec atrakcji.

Wakacje w hotelu z basenem i spa

Rozumiemy, że są to wakacje z dziećmi, ale odpoczynek należy się każdemu. Chyba nie chcecie wracać z wakacji  bardziej zmęczeni? Dlatego naprawdę dobrym wyborem na wakacje w Polsce będzie hotel spa położony w atrakcyjnej okolicy. Park linowy, jezioro, malownicze leśne tereny. Niech dzieciaki mają gdzie spacerować i pożytkować energię. Wycieczki rowerowe, wycieczki z przewodnikiem to stałe elementy pakietów wakacyjnych. Jednak również w hotelu dzieciaki mogą się relaksować i dobrze bawić.

Najbardziej atrakcyjny będzie oczywiście hotel z basenem dla dzieci, a jeśli taki ośrodek znajdziecie jeszcze nad morzem lub nad jeziorem… Kochani naprawdę wygraliście duuużo wolnego czasu. Kto z nas nie lubi spędzać czasu nad basenem? A jak do tego dojdzie jeszcze możliwość korzystania z jacuzzi i saun?

Możemy spędzić w takim miejscu cały dzień. Nie zapominajcie o instytucie spa. Dopiero w takim miejscu możecie naprawdę się odprężyć. Masaże, peelingi, zabiegi specjalistyczne. Wakacyjny urlop będzie doskonałą okazją do zadbania o siebie i swój wygląd.  Hotele na czas wakacji nawet kilka razy zmieniają ofertę wakacyjną. Dodają nowe atrakcje, należą do nich m.in. warsztaty kucharskie dla dzieci, dzień wspólnego gotowania, zajęcia plastyczne.

Stałym punktem wakacyjnych pobytów są również tematyczne weekendy z kuchnią i zabawą danego kraju. Kto nie miałby ochoty na tradycyjne hiszpańskie potrawy, bez wyjazdu za granicę? Możecie mieć to wszystko w polskim hotelu na rodzinnych wakacjach.

Czy to nie gotowy przepis na wakacje dla całej rodziny?

Planujesz rodzinne wakacje dla całej rodziny? Sprawdź ofertę Hotelu Magellan. To hotel Business& SPA w centrum Polski. Znajduje się 50 km od Łodzi oraz 100 km do Warszawy.

Redakcja ciekawenoclegi.pl